Notice: Undefined index: id in /var/www/vhosts/gp7aktobe.kz/httpdocs/templates/shkola_it/index.php on line 72
Танцы - "№ 7 Қалалық емхана" ШЖҚ МКК
Кіру
Ақтөбе қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, 50. Ақтөбе қаласы, Гастелло көшесі 18 мекенжайы бойынша Филиал
"№ 7 Қалалық емхана" ШЖҚ МКК
«Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығында

Вход в аккаунт kz
Біздің миссиямыз: сапалы медициналық көмек көрсету арқылы, медицина қызметкерлерінің пациенттің сеніміне қол жеткізу!
Біз туралы

Сапа саласындағы саясат  «"№ 7 Қалалық емхана" » МКК

Миссиясы: Сапалы медициналық көмек көрсету арқылы, медицина қызметкерлерінің пациенттің сеніміне қол жеткізу !

Пайымдауы: "№ 7 Қалалық емхана" МКК  - емделушілер мен қызметкерлер алдында әлеуметтік жауапкершілікті айкын түсінетін, жаңа медициналық, басқару технологияларды енгізу мен құрастыру саласында алдынғы қатарда болатын серпінді дамып келе жаткан мекеме.

Біздің қызмет дүниежүзілік медициналық ғылым мен тәжірибенің озық жетістіктерімен, корпоративтик мәдениет пен этикасымен байланыстырып, қазакстандық денсаулық сақтаудағы үздік дәстүрлерді сақтауға негізделген.

Біздің құндылықтар:

• Қайырымдылъқ пен адамгершілік;
  • Сапалылық пен қауіпсіздік;
  • Кәсіптік;
  • Жоғары жол жетімділік.

Емхананың басшылығы сапа саласындағы осы саясат шеңберінде мына максаттарды алға кояды:

• Халыкаралық стандарттың негізінде мемлекеттің, қоғамның мүдделері мен сүрау салуларына сай келетін көрсетіп отырған медициналык көмекті үздіксіз жетілдіру.
  • Медициналық қызметкерлердің мамандығының жоғары қағидаларын, емделушінің мүддесін, этикалық нормалар мен құндылыктарды сақтау.
  • Қызметкерлердің кәсіби біліктілігін арттыруға, әр жұмыскердің қабілетін мүмкіндігінше жүзеге асыруға жайлы жағдай жасау, инновацияларды колдау және оларға ынталандыру .
  • «Бір командада жұмыс істеу» қағидасы бойынша эр қызметкердің белсенді қатысуымен барлык деңгейде жоспарлаған жұмысты мол жауапкершілікпен сапалы түрде орындаумен емхана жұмысының жоғары нәтижелілігіне жету.
  • Қоғаммен, қамтамасыз етушілермен, барлық мүдделі тарап-серіктестермен өзара тиімді ынтымақтастықты үйымдастыру.

Емхана басшылығы кәсіптік пен сенімділік негізінде сапа саласындағы мақсаттарды толық және уақытылы қамтамасыз ету үшін емделушілердің мүдделеріне және үміттеріне, заңнамалық және нормативтік талаптарға сай болуға өзіне міндеттемеалады.

Біздің ұранымыз:   Мінсіз сапалылыққа және қауіпсіздікке кепіл бола алатын, емделушіге бағытталған, дәлелге негізделген медицина!

Толығырақ
Ср, 06 Желтоқсан 2023